Plazh Tale Lezhe

90 000 EUR

Shitet nga: Riza 16 Shk 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shes Vile 3 kate,pak metra larg plazhit ( me 6 dhoma, 6 anekse, 6 tualete ) , shkalle te jashtme, 500/m2 perfshire truall. Te gjitha dhomat jane te kompletuar me mobilje bashkekohore dhe te reja. Secila dhome ka nje krevat dopjo, nje krevat marinari, tavoline ngrenie me 4 karrige, frigorifer, dollap, TV + Aneks dhe Tualet teresisht te kompletuar. Vila eshte ne proces legalizimi ndersa toka eshte me dokumenta pronesie. Cmimi 90.000 Euro / i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim