Hyrje dhe Vila ne Lezhe

0 LEK

Shitet nga: Villiaggioa Italia 22 Dhj 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Shiten Hyrje dhe Vila prane Kompleksit Villaggio Italia
Villiaggioa Italia
0692764910
Leaflet
Në fillim