Godine banimi dy kat + papafingo + 2000 m2 toke

150 000 EUR

Shitet nga: Familja Ceku 23 Korr 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Lezhë
Pershendetje! Shesim shtepine dhe 2000 m2 toke e cila eshte e mbjell me te gjitha llojet e pemeve. E shesim per arsye emigrimi. Per momentin ndodhemi ne shqiperi. Shtepia perbehet nga: kati pare , sallon, guzhine,dhome gjumi dhe banjo. Kati dyte 3 dhoma gjumi dhe banjo. + papafingo. Shtepia eshte e mobiluar. Per cdo lloj pyetje jeni te mirpritur. Vendndodhja ekzakte fshati Pllane, komuna Lezhe.
Tel 00355 695599672
Tel 0039 3275670487
Me respekte familja Ceku.
Familja Ceku
00393275670487
Leaflet
Në fillim