Vile LUX me pishine

400 000 EUR

Shitet nga: Andi Ulqinaku 13 Shk 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Kavajë
Vila ndodhet ne zonen residenciale 'Qetesia' ne fshatin turistik Qerret. Eshte e rrethuar me mur si dhe ne tre anet te perimetralit me gjelberim. Ka nje pishine me siperfaqe rreth 60 m2 me thellesi nga 180-200 cm. Kati i dyte i viles eshte nje kombinim harmonik i tulles me drurin qe kombinohet me se miri me ambientin. Mobilimi eshte nje nderthurje e
Andi Ulqinaku
0696234457

WhatsApp:
0696234457
Në fillim