Vila, ne shitje

120 000 EUR

Shitet nga: Matilda Haska 30 Pri 03:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Fier
Truall me siperfaqe 300m2 dhe ndertim 102.4m2 ne total.

Shtepia eshte e pozicionuar ne mes te truallit me oborr ne te dy anet. Kati perdhes eshte i paperfunduar dhe lejon mundesine te ndertohet sipas deshires. Mund te perdoret per te jetuar ose punuar.
Ambient i qete dhe natyror, i pershtatshem per banim larg zhurmes se qytetit.
Shtepia ka garazh dhe hapesira e tokes mund te perdoret per arsye agrikulturore.
Dokumentacioni eshte i rregullt.
Cmimi eshte i negociueshem.

Per te planifikuar nje vizite ne prone, kontaktoni konsulentin e RE/MAX Solution.
Karakteristikat
I Mobiluar, Ballkon ,Garazh, Kopësht ,P amje të Jashtme,Parkimi
Matilda Haska
0696595452


WhatsApp:
0696595452
Leaflet
Në fillim