SHITET VILE NE ROSKOVEC, FIER- OKAZION!!!!!!!

85 000 EUR

Shitet nga: Fatmir Sinjari 29 Maj 13:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Fier


Vila ndodhet ne Rroskovec, afer Shkolles "Alush Grepcka" ne Unazen e Re te qytetit, tek Kthesa e Statores se ''Pazarit te Roskovecit''.
Eshte 3 kateshe 250m2 , e projektuar nga arkitetkti ne menyre qe te jete funksionale. E perfunduar deri tek instalimet ilektrologjike -hidraulike dhe sovatime, instalime per vendosje kaldaje dhe me Certifikate Pronesie. Kati i pare eshte sallon-guzhine dhe nje banjo , me verande te madhe, kati i dyte jane dhoma gjume me banjo dhe i treti eshte nje apartament i vecante me guzhine dhe banjo. Gjithashtu, bodrumi eshte projektuar dhe prefshin nje pjese te tij per te jetuar i cili permban sallon,vend per oxhak, guzhine , banjo.
Pjesa tjeter eshte garazh per automjet.
Ka akses ne rruge te shtruar dhe trotuar (foto).
Fatmir Sinjari
+306988383581
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione