Vile prej 200m2 ne Elbasan

140 000 EUR

Shitet nga: Shaba 26 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Komuna
Elbasan
Objekti ndodhet shume pran rruges kryesore elbasan - librazhd, eshte 2 kateshe e pa perfunduar sic e shikoni ne foto. Me nje super klime dhe pamje pikturese, e pershtateshme per shoqata apo organizata, biznese, turizem etj, + objektit jan 1000m2 truall; Okazion, diskutueshem
Leaflet
Në fillim