Shitet Vile e Kompletuar Super Okazion

0 LEK

Shitet nga: Ali 25 Mar 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Kati i pare eshte lokal me siperfaqe 163m2 i kompletuar.
Kati i dyte eshte shtepi me siperfaqe 140m2 e kompletuar.
Bodrum me siperfaqe 55m2.
Ndertesa ka perspektiv dhe per kate te 3.
SUPER OKAZION
Leaflet
Në fillim