SHITET VILA 3 KATESHE

Shitet nga: Florenc 04 Dhj 05:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
OKAZION!!!
SHITET VILE 3 KATESHE ME SIPERFAQE 369m2 ME GARAZH. DOKUMETA TE RREGULLTA, ME HIPOTEKE, NDODHET NE LAGJEN "11 NENTORI" ELBASAN, PRANE SPITALEVE.
KATI I PARE: DHOME GJUMI, DHOME PRITJE, SALLON, GUZHINE, NJE BANJO.
KATI I DYTE: DY SALLONE ME BALLKONE, 2 DHOMA GJUMI - NJERA ME BALLKON, DY BANJO DHE VERANDE E MADHE MBI GARAZH.
KATI I TRETE: E LIRE, E HAPUR QE MUND TE PERDORET PER GEZIME FAMILJARE, ME DY VERANDA TE MEDHAJA.
SHENIME: DYERT E JASHTME DHE DRITARET JANE DYER ALUMINI, TE GJITHA ME BAZHURE ALUMINI DHE SITA, NGA KATI I PARE DERI NE KATIN E TRETE JANE SHTRIRE TUSAT E KALORIFEREVE - KLASI I PARE, KA LINJE UJI PER RREZET DIELLORE
Në fillim