VILE DY KATESHE NE ELBASAN

145 000 EUR

Shitet nga: florenc 27 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Elbasan
vile 2 kateshete sporti i vjeter elbasan me 400 metra2 truall . vila ka ne katin e pare 2+1dhoma nji banjo dhe garazh ne te dytin ka 3 dhoma + banjo shtepia ka dokumenta te rregullta pronesie , kati i dyte eshte ne proces legalizimi. cmim i diskutueshem
florenc
0694881044
Leaflet
Në fillim