***** VILE + TRUALL + PLAZH + DURRES *****

155 000 EUR

225 000 EUR

Shitet nga: ARTI Sot 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Komuna
Durrës
**** SHITET VILA + TOKE ****
E vetemia arsya e shitjes eshte largimi dhe vendbanimi ne itali. E paisur me dokumentat e duhura hipoteke.
Vile 2 - kateshe, godina me siperfaqe rreth 260 m2,
dhe me nje toke rreth 1300 m2, ( siperfaqa per kat 130 m2 ) vendi ku ndodhet vila eshte i zgjedhur me shum kujdes dhe me vemendjen e disa specialisteve.nje ndertim shum cilesore , eshte e nevojshme disa riparime te vogla . nje vend shume i qete per ata qe kerkojne nje qetesine dhe relaks total.

*********** Cmimi: 155,000 EURO ************
Per me teper informacion na kontaktoni ne:
WhatsApp:0039 3317171371
Cel: 0039 3317171371
Email: artauto@hotmail.it
Në fillim