Super vile tek pishat e buta Golem

130 000 EUR

160 000 EUR

Shitet nga: ALON REALESTATE 14 Nën 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet super vile tek pishat e buta ne golem me siperfaqe ndertimi 95 m2 me 2 kate , e organizuar ne dhome ndenje , kuzhine , depo dhe 1 wc ne katin 1 dhe 3 dhoma me 1 wc ne katin 2.
Vila shitet komplet e mobiluar dhe ndodhet ne nje rezidence pushimi te kontrolluar me roje 24 ore.
Siperfaqe ndertimi:190 m2
Siperfaqe trualli : 406 m2
cmimi: 160.000 eur
Per me shume na kontaktoni.
ALON REALESTATE
0696169630

WhatsApp:
0696169630
Në fillim