Publikuar: Korr 14 2018 11:11

SHTET VILE ME HIOITEKE

EUR

Publikuar: Korr 14 11:11
Shikime: 7
Shitet vile tre kateshe ne fshatin Manez te Durresit me hipoteke dhe cdo dokumentacion te rregullt. Shtepia ndodhet ne afersi te shkollave te mesme dhe 9 vjecare si dhe afer spitalit,me kushte shum te mira jetese, e kompletuar komplet me lulishte e garazhd,rreth 300 m2 shtepi dhe 150 m2 lulishte e oborr CMIMI I DISKUTUESHEM FALEMINDERIT
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7
0685040400

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione