Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 21 2022 09:51

Shitet/ Jepet me qera Vile 2 kateshe me oborr, Plazh, Durres

EUR

Publikuar: Qer 21 09:51
Shikime: 178
👉Shitet/Jepet me qera Vile 2 kateshe me oborr, ne krahe te Unazes, Plazh, Durres

📌Siperfaqe totale nderteses 127 m2
📌Siperfaqe totale truallit 1100 m2
📌E mobiluar
📌2 tualete
📌Ballkon

Cmimi i shitjes: 200 000 euro.
Cmimi i qerase: 300 euro
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacion na kontaktoni
+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione