Publikuar: Gush 11 2022 07:09

Shiten vila ne nje nga reidencat me luksoze ne Golem!

EUR

Publikuar: Gush 11 07:09
Shikime: 208
Shiten vila ne nje nga reidencat me luksoze ne Golem! Vilat ndodhen ne nje kompleks ku avantazhi i tyre nis që nga pozicioni ku ndodhen: në zonën më të gjelbëruar. Këto vila dallohen në të gjithë rajonin për nga arkitektura dhe përqasja në menaxhimin e hapësirave. Arkitektura e tyre u përket stilit perëndimor modern, ku drita është faktor kyç. Përtej dritareve të bollshme, fasadat ndërthurin elementet e drurit me sistemin e fundit me ventilim ,xhamin dhe çimenton e përpunuar. Destinacion turistik dhe rekreativ i standardeve më të larta të cilësisë dhe sigurisë 24 ore me sistem kamerash si dhe kopshtar ne rezidencen tuaj. Kompleksi ju ofron dhe mbeshtetje profesionale per cdo nevoje te mirmbaitjes apo difekteve qe mund te keni, qetesi dhe cilesi e larte ndertimi. Vetem 700 m larg bregdetit, ne nje zone relativisht te qete , keto vila ju ofrojne ate cka ju deshironi.Vilat kane siperfaqe totale ndertimi 276m².Te gjitha vilat do kene pamje nga deti duke ju krijuar nje oaz qetesie me pishinat ku sdo ju mungoje dhe rera natyrale e detit me dy cadra dhe kater shazllone. Organizohen ne Kati -1: nje garazhd, nje depo sebashku me lavanderine dhe nje tualet. Kati 0: sallon ndenje sebashku me sallen e ngrenies, nje kuzhine me vete ,nje dhome studio, 1 tualet dhe 1 ballkon. Kati 1: nje sallon ndenjie, 3 dhoma gjumi ku matrimonialja eshte me tualet me vete , si dhe nje garderobe, 1 tualet i perbashket dhe 1 ballkon. Kati 2: nje papafingo, nje verande dhe nje pishine. Cmimi 1500€/m².
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione