Okazion! Shitet vile multifunksionale banim/biznes

Shitet nga: Reni 23 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj

Shitet vile multifunksionale 4+1 kate ne Durres, tek ish rajoni i policise . Vila e eshte me dokumenta dhe hipoteke te rregullt.

Kati i pare i viles ka nje siperfaqe perj 140 m2 dhe perfshin nje bar qe eshte nje funksionim dhe 2 magazina te medhaja.Ngjitur me kete magazine ndodhet dhe nje depo me sip.20 m²,me hipoteke dhe me hyrje te vecante.

Kati i dyte ka nje siperfaqe prej 175 m2 dhe eshte nje lokal qe eshte ne funksionim (lokal per rerezvime per gezime familjare dhe per perkujtimore).

Kati i trete ka gjithashtu nje siperfaqe prej 175 m2 dhe akaualisht eshte banese e kompletuar me 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno me 2 pamje, nje guxhine, 2 banjo dhe ballkone te medha.

Kati i katert eshte 110 m2 dhe pjesa tjeter verande. Kati i 4 eshte i mobuluar me moblje te koheve te fundit.

Kati i 5 eshte papafingo me nje siperfaqe 110 m2 dhe nje ballkon rreth e qark.

Theksoj se vila ndodhet ne nje pozicion shume te pershtatshem jo vetem per banim por edhe per klinika private, kopshte, shhkolla, rrobaqepsi, servise, supermarkete etj. Vila gjendet ne kryqezim rruge dhe ne nje nga lagjet me te mira te qytetit.
Leaflet
Në fillim