Delvine, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Lejla Malo

280 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Tirana Real Estate 03 Shk 09:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Tirana Real Estate
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Kavajes 58 000 EUR
Japim me Qera Apartament 3+1 ne Rr. Myslym Shyri 285 EUR
Tirane, Shesim Apartament 1+1 ne Rr. Haxhi Dalliu 73 000 EUR
Tirane, Shesim Apartament 3+1 ne Rr. Peti, prane L 100 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Delvinë
Delvine, Shesim Vile 2 Kat ne Rr. Lejla Malo. Vile me siperfaqe totale ndertimi 290m2 dhe siperfaqe trualli 500m2, e shtruar ne pllake dhe parket, organizohet ne 2 kate, me shkalle te brendshme. Vila perbehet nga 4 dhoma gjumi, 2 ambient ndenje, 1 gatimi dhe ngrenje, 1 ambient dite, 2 WC. Cdo ambient ka ndricim dhe ajrim natyral. Vila shitet e mobiluar, 2AC dhe ka dokumenta te rregullta pronesie.
Cmimi 280000 Euro. I negociueshem.

Delvina, for Sale 2 Storey Villa at Lejla Malo Street. Villa with total surface 290m2 and yard with surface 500sqm, paved in tiles is organized in 2 floors. Villa has 4 bedrooms, 1 kitchen, 2 living rooms, 2 bathrooms, 2 verandas. Each environment has natural lighting and ventilation. Villa is totally furnished and has lawfully ownership. Price 280000 Euro/sqm. Negotiable.


Delvina, for Sale 2 Storey Villa at Lejla Malo Street. Villa with total surface 290m2 and yard with surface 500sqm, paved in tiles is organized in 2 floors. Villa has 4 bedrooms, 1 kitchen, 2 living rooms, 2 bathrooms, 2 verandas. Each environment has natural lighting and ventilation. Villa is totally furnished and has lawfully ownership. Price 280000 Euro/sqm. Negotiable.
Tirana Real Estate
INTEGRITET, NDERSHMËRI DHE NJOHURI TË CILAVE MUND TI BESONI. Tirana Real Estate punon me profesionalizëm në fushën e shërbimeve të pronave të patundëshme. Duke qenë se në të operojnë inxhinierë ndërtimi, vlerësues të pronave të paluajtëshme, arkitektë dhe juristë, Tirana Real Estate ka shërbime në : SHITJE, BLERJE, QERA VLERESIME TE PRONAVE TE PALUAJTESHME PROJEKTIME, ARKITEKTURE INXHINIERIKE RIKONSTRUKSIONE NDERTIME ASISTENCE LIGJORE Bashkëpunimi me Tirana Real Estate është më i miri, më i shpejti dhe më ekonomiku në treg.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga Sami Frasheri, prane selise qendrore LSI, zona Bllok Tregoje në hartë
0672053361
https://www.tiranarealestate-al.com
Tirana Real Estate
0672053361
Leaflet
Tirana Real Estate
Ambient Biznesi ne Rr Haxhi Hysen Dalliu 252 830 EUR
Tirane, Shesim Apartament 2+1 ne Linze, Komuna Daj 79 300 EUR
Tirane, Japim me Qera Apartament 1+1 250 EUR
Japim me Qira Dyqan ne Rr. Ymer Kurti 357 EUR
Në fillim