Published: Korr 14 2018 05:54

okazion

LEK

Published: Korr 14 05:54
Views: 14
shitet vile ne berat,me pamje nga gjithe Berati, shtepia eshte e banueshme dhe kati i dyte eshte i kthyer ne hotel per turistet, ka dhe nje kat nen dhe te kthyer ne banese ku aktualisht banohet,vila ka dy hyrje dmth cdo kate ka pjeset e rruges te ndara me vete,shitet per arsye emigracioni dhe me nje cmim te arsyeshem
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
14

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information