Jepet me qera ditore vile ne vlore

100 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Adri 31 Korr 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
Jepet me qera ditore shtepi ne vlore.
Shtepia ndodhet te shkolla e Marines dhe cmimi eshte 3000 leke/ nata
Leaflet
Në fillim