Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 12 2022 12:03

Qera, Vilë, Fresku, Tiranë

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 12 12:03
Shikime: 120
Jepet me qera vilë te Fresku. Vila ka strukturë tre katëshe, sipërfaqe trualli 1000 m2 dhe 500 m2 ndërtim. Vila është totalisht e mobiluar dhe e arreduar në mënyrë bashkëkohore. Vila organizohet nga gjashtë dhoma, gjashtë tualete dhe papafingo me dalje në verandë. Vila ofron mundësi parkimi për 10-të makina, disponon një gjeneratorë dhe të jep përshtypjen e një rezidence me një kopësht shumë të bukur dhe privatësi totale. Vila është shumë e përshtatshme për Hostel dhe Guests House. Vila jepet me qera për biznes ose për banim me çmim tjetër. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Cel. : 0699599753
Përshkrimi i linkut

Urban Real Estate

Urban Real Estate 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione