Publikuar: Korr 16 2018 10:26

Ne Sauk Jepet Me Qira Vila.

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 16 10:26
Shikime: 4
Ne Sauk jepet me qira Vila 200 m2. Vila eshte 4 kateshe dhe organizohet si me posht; bodrum, kati 1 qe mund te shfrytezohet per komerciale, kati 2 apartament qe organizohet ne nje sallon te madh, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Papafingo ne katin 3 dhe oborr. Ka mundesi parkimi per 6 automjete. Vila ndodhet ne nje zone te qete. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione