Jepet Super Vile luksoze me qera, prane tegut :D

2 500 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Julian 02 Pri 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet Super Vile luksoze me qera, prane tegut :D
Vila eshte e organizuar ne 3 kate:
-Kati 1: Sallon ndenje, ambient gatimi, ambient ngrenje , 1 tualet, 1 koridor, 1 dhome e pershtatshme si lavanteri
-Kati 2: 2 dhoma gjumi, 2 tualete
-Kati 3: papafingo, 1 dhome gjumi, 1 ambient gatimi, 1 ambient ndenje, 1 tualet
Secili ambient ka edhe ballkon. Ka mundesi parkimi per 2 makina.
Sip: 300m2 ndertim
Kate: 3
Cmimi: 2.500 euro i padiskutueshem
Adresa: Prane TEG

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

Adresa; Pas Universitetit Europian
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Cel: 0699651477
Leaflet
Në fillim