Jepet me Qera Vile ne Mullet

1 600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Sot 13:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Zona/Rruga : Mullet

Jepet me Qera Vile 2 kateshe ne Mullet prane Tegut, me siperfaqe trualli 600m dhe siperfaqe ndertimi 400m. Vila eshte e organizuar nga kati nentoke me siperfaqe 140m, nga kati i pare dhe i dyte, 1 sallon i madh, ambjent ngrenie dhe gatimi, 4 dhoma gjumi, secila nga 1 tualet me vete, 3 ballkone, oborr i shfrytezueshem. Arredim Modern, teper e mirembajtur. Cmimi 1600euro/muaj Per detaje dhe nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni ne 069 48 22 22 8
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
0694822228
Leaflet
Në fillim