Published: Korr 15 2018 02:04

Jepet me qera vile+dyqan

EUR

/ monthly
Published: Korr 15 02:04
Views: 5
Jepet me qera VILE 2 KATESHE 80 m2 kati i pare, 120m2 kati i dyte + 70 m2 DYQAN ngjitur me vilen (kati i pare)
Kati i pare disponon (sallon+kuzhine+aneks+koridor i madh+banje)
Kati i dyte disponon(4 dhoma gjumi te medha me ballkone secila+banje+verande te madhe)
Dyqani eshte i ri me fasade xhami dhe 100 m2 lulishte perballe ,pjese te shfrytezueshme per lokal.
Vila jepet e mobiluar,pjeserisht ose jo sipas deshires.Cmim i negociushem sipas kerkeses se mobilimit. VILA MUND TE JEPET EDHE PA DYQANIN
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5
0692484513

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information