Jepet me qera vile 300m2,Vasil Shanto,3000€

3 000 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Klea 07 Shk 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera vile me siperfaqe 300m2 dhe siperfaqe trualli 350m2 tek Vasil Shanto eshte e pershtateshme per biznese te ndryshme.Ka qen shkolle per gjuhet e huaja.
Leaflet
Në fillim