Jepet me qera super vile prane Maternitetit te Ri.

1 700 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Golden Home 08 Shk 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera super vile prane Maternitetit te Ri. Vila ka siperfaqe 400 m2 eshte tre kateshe, ka sistem chiller, sistem gjeotermal te ngrohjes dhe organizohet ne: Kati i pare ne depo magazine, garazhde si dhe tualet. Kati i dyte nje super sallon, kuzhine ,dhome oxhaku si dhe tualet. Kati i trete tre dhoma gjumi dy tualete si dhe nje super verande. Cmimi 1700€/muaj neto. Per nje vizite ne prone kontaktoni 0692021009 / 0692021015

Golden Home
0692021009
Leaflet
Në fillim