Jepet me Qera kat i 2 i nje Vile Rruga Mihal Grame

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Century 21 Bond 19 Jan 13:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Century 21 Bond
Kapanon per shitje tek rruga "Siri kodra" 410 m2 350 000 EUR
Apartament me qira 2+1 prane Liceut Artistik 285 EUR
Shitet Truall plus ndertese 1-kateshe ne Porcelan 220 000 EUR
Shitet duplex ne Don Bosko 75 000 EUR
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet me qera kati i 2 i nje vile, me sistem kapot, mobilim modern, i pabanuar ndonjehere me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe e shtruar me parket. Disponon sallonin e ndenjes, 2 dhoma gjumi, dhoma matrimoniale dhe dhoma e femijeve, dy tualete ,nje ne dhomen e gjumit matrimoniale. Hyrja mundeson nje verande te bollshme me pamje ne oborr dhe ka ne shfrytezim nje pjese te oborrit. Ka hyrje private dhe disponon nje vend parkimi. Gjithashtu nje bodrum bosh i shfrytezueshem. Zone e aksesueshme dhe e qete.
Per me shume informacion na kontaktoni!
Century 21 Bond
Zbuloni Apartamente, Tokë, Vila, Zyra me Qera, dhe shumë lloje të tjera të pronash që i përshtaten nevojave tuaja!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rr P Nini Luarasi, 100m mbi shkollen e baletit Tregoje në hartë
0692741111
https://www.century21albania.com/en/office/century%2021%20bond.html
Century 21 Bond
  Online
0695131456

WhatsApp:
355695131456
Leaflet
Century 21 Bond
Apartament me Qera 3+1 650 euro 600 EUR
Qera, Ambjent te Rruga e Elbasanit 1 500 EUR
Qera ambjent prane Shkolles se Baletit  Rruga Peto 350 EUR
Shitet Apartament 2+1 ne rrugen Ali Demi! 65 000 EUR
Në fillim