JEPET ME QIRA VILË+APARTAMENT NE LAGJJEN“16 PRILLI

2 000 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Des Fier 09 Korr 18:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Në afërsi të
Komuna
Fier
Jepet me qira Vilë 4 katëshe + apartament 1 katësh në lagjen 16 Prilli, Fier . Sipërfaqa totale e truallit ështe 428 m ² nga të cilat 143 m² i zë ndërtesa 4 katëshe , 285 m ² janë apartament 1katësh dhe pishinë . Vila organizohet në mënyrë të tillë : Kati i 1 mund të perdoret për biznese pasi në të ka nje hapsirë të konsiderueshme ose mundë të shërbej si parking. Kati i 2 -të ështe i organizuar në 2 dhoma dhe 2 tualet , secila nga dhomat ka ballkon . Po të njëjtin organizim ka dhe kati i 3 –të por me një sallon dhe ballkon të hapur. Godina mundë të përdoret për biznes dhe për banim pasi është I pa mobiluar. Objekti është i paisur me parkim ,panel djellor, depozit uji, pishinë, kamera sigurie. Ndërtimet janë bërë të gjitha sipas standarteve të BE. Apartamenti njëkatësh është i arreduar dhe mobiluar sipas një stili perëndimor ku përballë tij shtrihet pishina dhe veranta relaksuese. Çmimi ështe 2,000 € / muaj. (i negociueshëm).
Për më shumë informacione ose një vizitë na kontaktoni ☎️ 069 703 2242
Des Fier
0697032247


WhatsApp:
0697032247
Leaflet
Në fillim