Jepet me qira apartament 2+1 ne L. Dyli Haxhire

20 000 LEK /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Des Real Estate 04 Dhj 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Jepet me qira apartament 2+1 në katin e 2-të të një vilë pranë Shkollës Kostandin Kristoforidhi, Elbasan. Ka lokacion perfekt dhe akses të lehtë për të dal në rrugë kryesore. Organizohet në sallon, kuzhinë + ambient ngrënie më vete, dhomë gjumi, tualet dhe verand. I kompletuar me të gjitha paisjet e nevojshme. Jepet me qira për 20000/muaj. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 204 5100
Des Real Estate
0692045100

WhatsApp:
0692045100
Leaflet
Në fillim