Publikuar: Qer 29 2022 06:06

Toke dhe biznes ne shitje - Mobileri Rimini

EUR

Publikuar: Qer 29 06:06
Shikime: 4982
Toke dhe biznes ne shitje ne Vlore, ne hyrje te Transballkanikes tek Ish Perpunim i Drurit. Biznesi momentalisht eshte mobileri (showroom+fabrike) i krijuar qe ne vitin 1993. Superfaqja teresore e trruallit eshte 3000 meter katror .1700 meter katror eshte ndertese, ku 1000 meter katror eshte e pershtatur per showroom. Na telefononi ne 0692090657 per me shume informacion.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione