Publikuar: Qer 03 2022 10:53

SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN LUKOVË, HIMARË.

EUR

Publikuar: Qer 03 10:53
Shikime: 401
SHITET TOKË ULLISHTE NË FSHATIN LUKOVË, HIMARË.

Toka me sipërfaqe 4200 m2 ndodhet në krah të rrugës nacionale dhe zotëron një pamje panoramike nga deti.

Prona është e përshtatshme për agroturizëm dhe është e pajisur me dokumentacionin përkatës.

Çmimi: 160.000€/ Total

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione