Publikuar: Qer 03 2022 12:58

SHITET TOKË BUJQËSORE NË LIVADH, HIMARË

EUR

Publikuar: Qer 03 12:58
Shikime: 211
SHITET TOKË BUJQËSORE NË LIVADH, HIMARË

Prona ka një sipërfaqe totale prej 7000 m2 dhe ndodhet pranë rrugës e cila të çon tek plazhi i Livadhit.

Toka ka një pamje te mrekullueshme nga deti dhe ndodhet 300 m larg plazhit.

Çmimi 1.190.000 Euro/total.

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: +355693041461
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione