SHITET TOKA-OSE NDERROHET

Shitet nga: toka 11 Nën 16:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Komuna: Vlorë
Shitet toke truall 400 m2 me dokumenta te rregullta pronesie ne Tragjas. Toka ndodhet ne nje pozicion shume te favorshem pasi ndodhet 3 km distance nga rruga kryesore e bregdetit te Orikumit. Eshte toke e rrethuar me mur betoni te derdhur, e pajisur me porte te madhe dhe me solet, ne rruge te asfaltuar qe lidh token me rrugen qendrore dhe ka nje pamje shume te bukur pasi ndodhet ne koder. Dokumentacioni eshte i rregullt me hipotek edhe certifikat pronesie.nr kont.0695204748
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim