OKAZION Toke ne Jale (Shitet ose Nderohet)

75 EUR

Shitet nga: Edi 02 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Vlorë
Shitet toke ne bregdet ne zonen e Jales Vuno Vlore. Me dokumenta pronsie e rregjistruar me hipotek. Ne nje nga kodrat me te bukura te rivieres shqiptare me siperfaqe nga 1000 m2 deri 2000 m2. cmimi 100Euro/m2.

Mundesi nderimi dhe me shtepi ne Tirane ose Vlore.
Leaflet
Në fillim