Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 16 2022 12:01

NE JALE SHITET 4800M2 TOKE ME PLAN STUDIMOR

EUR

Publikuar: Maj 16 12:01
Shikime: 12
NE JALE SHITET 4800M2 TOKE ME PLAN STUDIMOR
ID: Billion555
Shitet 4800m2 toke buze detit ne Jale me plan studimor per ndertim. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Jugut, e pershtateshme per zhvillim turizmi. Zona ku ndodhet ofron gjith facilitetet e nevojshme ku mbizoteron qetesija dhe relaksi duke e ber nje prej vendet me te lakmuara nga pushushuesit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion mos hezitoni te na kontaktoni ne numrin 0692033500.
https://billionrealty.al/property/1905/ne-jale-shitet-4800m2-toke-me-plan-studimor1-billion555.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione