Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 26 2022 11:42

NE JALE 16000 M2 TOKE PER SHITJE!

EUR

Publikuar: Maj 26 11:42
Shikime: 734
NE JALE 16000 M2 TOKE PER SHITJE!
ID: Billion710
Shiten 16,000 m2 toke ne Jale ne vije te pare. Toka eshte me dokumentcion te rregullt ,me projekt dhe leje ndertimi. Toka ndodhet ne nje prej zonave me te bukura te Shqiperise me mundesi te larte zhvillimi te turizmit. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone konkatktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2487/ne-jale-16000-m2-toke-per-shitje-billion710.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione