Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 23 2022 11:13

NE GJIPE 58000 M2 TOKE PER SHITJE!

EUR

Publikuar: Maj 23 11:13
Shikime: 810
NE GJIPE 58000 M2 TOKE PER SHITJE!
ID: Billion780
Shitet 58000 m2 toke ne Gjipe .Toka eshte e lokalizuar ne nje vend teper te favorshem ,afer rruges kryesore. Vend i pershtatshem per investim , fshat turistik,mundesi zhivillimi te bisneseve te ndryshme. Disponon certifikate pronesie dhe gjithe dokumentacionin e nevojshem . Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne +355692033500
https://billionrealty.al/property/2630/ne-gjipe-58000-m2-toke-per-shitje-billion780.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione