Publikuar: Gush 03 2021 02:49

Kerkoj te blej truall ne bregdet

Publikuar: Gush 03 02:49
Shikime: 317
Kerkoj te blej truall ne bregdet me cmim real te vleres ne treg, ne Sarande, Ksamil, Dhermi, Drimadhes, Jale, Borsh, Livadh, Qeparo, Orikum, Vlore, Spidhe, Golem, Durres, Gjiri I Lalzit, Tale, Shengjin, Rera e hedhur, Rrioll, Velipoje etj.
Siparfaqja te jete 2000-3500 metra katror ne brezin e pare ose te dyte.
Trualli te jete me dokumenta te rregullta dhe me kartele origjine te prones.
Te interesuarit te me shkruajne ne WhatsApp.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione