Truall

Shitet nga: Privat Dje 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 3410 m2
Për vendbanimin: Tokë
Komuna: Tiranë
Shitet Truall perball QTU-së ne rrugen dytesore.
Jane 2 parcela ( 3410 m2 dhe 2957 m2).
ME ÇERTIFIKATA TE RREGULLTA PRONESIE.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim