Truall ne Tirane

Shitet nga: Ervin Dje 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

33 EUR   40 EUR

Adresa: ibe
Sipërfaqe: 850 m2
Komuna: Tiranë
Rruga Tirane -Elbasan km18 fshati ibe afer resort" Kame "150 m larg me rruge
afer lumit erzen shitet 850 m2 45 eu
ro m2 50 metra nga rruga kryesor
e shume e mire ndertim per informacion 0686960620 me tapi toka eshte me rruge dhe kanal vadites afer lumit cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim