toke

Shitet nga: geli Dje 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Tiranë
Shitet 10 Dylym Toke Me Certifikat Pronsie Rruga Albanet Rruga Valias Pran Fabrikes Aluminit Everest Nga Krahu Tjeter Ndodhet Toka. Toka Ndahet Dhe Me Pjes ! Per Me Shum Na Gjeni Ne Faqen Tone Te instagramit Per Shitje Pronash Dhe Objekte real_estate_albania355
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim