Toke

Shitet nga: geli Dje 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

45 000 LEK   50 000 000 LEK

Komuna: Tiranë
Shitet Trruall 400 m Me Dekumentacione Te Rregullta. Uj Rrjeti Me Kanalizime Te Ujrave Te Zeza Nje Zon Fantastike Per Ndertim Vilash. Zona Koder Mzez Rruga Top Chanel ! Per Me Shum Na Gjeni Ne Faqen Tone Te instagramit Per Shitje Pronash Dhe Objektesh real_estate_albania355
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim