toke -truall

Shitet nga: Ervin 12 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

28 EUR   40 EUR

Adresa: Pellumbas
Sipërfaqe: 950 m2
Komuna: Tiranë
rruga Tirane _Elbasan 20 km nga Tirana shitet toke 950 m2 me tapi toka esht me rruge dhe ne ane te fshatit per info 0686960620Rruga Tirane _Elbasan 20 km nga kryeqyteti shitet toke sip 950 m2 ndodhet ne fshatin Pellumbas me rruge .cmimi i diskutueshem per informacion 0686960620
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim