Toke truall ne Kamez

Shitet nga: Apartament 09 Nën 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

159 000 EUR

Adresa: Rruga Bulevardi Blu Kamez Tirane
Sipërfaqe: 4800 m2
Komuna: Tiranë
Shitet toke truall ne Kamez. Toka truall ka nje siperfaqe prej 4800 m2. Toka ndodhet buze rruges kryesore dhe ne nje zone me zhvillim.Toka mund te shitet edhe e ndare ne Dynym.Per shume informacion apo vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni! 0682770111
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim