Toke Sauk 500 m2.

Shitet nga: Endrii Sot 15:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 000 EUR   42 000 EUR

Adresa: Sauk
Sipërfaqe: 475 m2
Komuna: Tiranë
Shitet toke ne sauk.Tirane
Siperfaqja e tokes 475 m2.
Me certifikate pronesie.
50 m larg rruges kryesore.
Vend shume i qete dhe i
pershtatshem per banim.
[▪Toka eshte brenda vijes verdhe▪]
[▪Kthehet menjere ne truall ne momentin e aplikimit per Leje ndertimi,sipas Ligjit te ri qe ka dale...nuk eshte më me V.K.M▪]
Zone ne zhvillim ku ndertohet.
Pozicioni gjeografik i favorshem.

Nderrohet dhe me apartament ne Tiranë
Pranoj dhe nje makine brenda cmimit
Tel 068 23 42 588
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim