Toke Sauk 475 m2.

36 000 EUR

42 000 EUR

Shitet nga: Endrii Sot 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Adresa
Sauk
Sipërfaqe
475 m2
Komuna
Tiranë
Shitet toke ne Sauk.(Fark e vogel)Tirane
Siperfaqja e tokes 475 m2.
Me certifikate pronesie.
50 m larg rruges kryesore.
Vend shume i qete dhe i
pershtatshem per banim.
[▪Toka eshte brenda vijes verdhe▪]
[▪Kthehet menjere ne truall ne momentin e aplikimit per Leje ndertimi,sipas Ligjit te ri qe ka dale...nuk eshte më me V.K.M▪]
Zone ne zhvillim ku ndertohet.
Pozicioni gjeografik i favorshem.

Nderrohet dhe me apartament ne Tiranë
Pranoj dhe nje makine brenda cmimit
Tel 068 23 42 588
Endrii
0682342588

Skype:
-
Në fillim