Toke perball top channel kashar 500 m2

95 EUR

Shitet nga: Xxxxx 09 Pri 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet toke perball top channel kashar me hipotek me letra jepet dhe leje ndertimi. 500 m2 95 euro metri m2.
Leaflet
Në fillim