Toke per cdo lloj biznesi.9000 m2

Shitet nga: Toke me Hipoteke Sot 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 EUR

Adresa: Kamez,cekrez
Sipërfaqe: 9000 m2
Komuna: Tiranë
Toke me sip 9000 m2,me hipoteke.
Shitet komplet por dhe e ndare ne jo me pak se 2000 m2.Toka eshte ne kuadrat te plote dhe e niveluar,gati per cdo lloj punimi.Toke e pershtashme per shtepi,binzes (kapanone,magazina) etj.Toka eshte ne vend shume te pershtatshem.Rruga eshte asfaltuar deri ne hyrje te saj.Me energji dhe uje.
(Nese ju pelqen prona jepni oferten tuaj)
Cmimi 25 euro m2.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim