Toke objekt ne Tirane

Shitet nga: Eldorado 08 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 1800 m2
Komuna: Tiranë
Toka ndodhet në zonën e Kamzes,400 metra larg bashkise ,një vend strategjik dhe me pozicion fantastik për tu zhvilluar. Sipërfaqja e truallit 1800m2 dhe trajtohet me një cmim te diskutueshem Euro/m2.Pozicioni me rrugen kryesore e bëjnë një vend me prioritet investimi ne fushen e ndertimit dhe gjithashtu është e përshtatshme për zhvillim shumëllojshmërie aktiviteti biznesi ,gjithashtu trualli është i pajisur me te gjith dokumentacionet e duhura . Për më shumë informacion na kontaktoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim