Toke ne Yzberisht 250m

Shitet nga: Nini Sot 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Sipërfaqe: 240 m2
Për vendbanimin: Tokë, Fushë
Komuna: Tiranë
Toke e pershtatshme per te ndertuar shtepi banimi nje zon shum e qet dhe me vij te verdh dhe me certifikat pronesie. Ndodhet ne zonen e yzberishtit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim